Ubytování

Originální „glamping“ ubytování v dřevěných chatičkách situovaných na vodní hladině a ve stromech (treehouse) Vám nabídnou nevšední zážitek. Chatičky na vodní hladině (Verunka a Madlenka) jsou postaveny na dubových pilotách, obklopeny vodou, s prostorným molem a haltýřem pro Vaše rybářské úlovky. Stromová chatička Amálka je vynesena do výšky 4 metrů napůl nad zemí a napůl nad vodou.

Chatičky jsou v zájmu autenticity bez přívodu elektřiny. K vytápění a ohřevu vody v bojleru slouží kamna s varnou plochou, užitková voda k osprchování se čerpá ruční pumpou uvnitř chatičky přímo z rybníků. Chatičky jsou vybaveny solárními lampami a ručními lucerničkami. Pitná voda je zajištěna v kanistrech, veškeré ložní prádlo, ručníky a dřevo na topení zajišťujeme my k Vašemu příjezdu. WC má každá chatička své a to v originálních „kadibudkách“ na břehu rybníku. Ke každé chatičce náleží také velké ohniště s grilem a některá specialita.

Chatička Verunka je umístěna na rybníků „Písařský“ (0,5 Ha) a krom možnosti využití voru nebo loďky je zde také ostrůvek s grilem a koupacím sudem (vodní saunou) a plážičkou, který je možno využít nejen za nepříznivého počasí.

Chatičky Madlenka a Amálka jsou umístěny na rybníku „Lipanovický“ (0,5 Ha) a krom možnosti využití voru je zde také ostrov se zázemím a stylovou saunou, která je hostům k dispozici po celý rok.

Chatička Sofinka je plovoucí, umístěna na koupacím rybníčku, na samotě s kouzelným výhledem, možností rybolovu a ponechání si úlovku – pouze pstruh duhový a siven americký. Chatičku je možno zakotvit kdekoliv na rybníčku a otáčet ji dle polohy slunce.

Chatička Madlenka

 • dvoupatrová s ubytovací kapacitou 5 osob
 • v horním patře 3 lůžka, ve spodním patře rozkládací gauč pro 2 osoby
 • vybavená kamny s varnou plochou a kuchyňskou linkou s kompletním nádobím, sprchovým koutem, šatní skříní a stolkem se dvěma pohodlnými křesly, lehátka na venkovní lenošení
 • k dispozici je stylový vor, velký gril, ohniště a možnost využití sauny na kachním ostrově

Další fotky →

MadlenkaV sezóně
Květen - Září a Silvestr
Mimo sezónu
Říjen - Duben (bez Silvestra)
den 1 790,- Kč 1 590,- Kč
víkend 3 980,- Kč 3 580,- Kč

Chatička Verunka

 • jednopodlažní s ubytovací kapacitou 2 osoby
 • vybavena manželskou postelí pro 2 osoby, kamny s varnou plochou a kuchyňskou linkou s kompletním nádobím, sprchovým koutem, šatní skříní a stolkem se dvěma pohodlnými křesly
 • disponuje velkým atypickým oknem směrovaným na rybník, nabízejícím unikátní výhled
 • k dispozici je zde stylový vor, který využijete k projížďkám po rybníce a na ostrov osídlený divokými králíky nebo k rybaření či koupání
 • k dispozici je zde stylový vor, který využijete k projížďkám po rybníce a na králičí ostrov, kde je umístěn koupací sud (vodní sauna) se zázemím – gril, lednice, posezení

Další fotky →

VerunkaV sezóně
Květen - Září a Silvestr
Mimo sezónu
Říjen - Duben (bez Silvestra)
den 1 790,- Kč 1 590,- Kč
víkend 3 980,- Kč 3 580,- Kč

Chatička Amálka

 • jednopodlažní se dvěma balkony a ubytovací kapacitou 2 osoby
 • vybavena rozkládací postelí pro 2 osoby, kamny s varnou plochou a troubou, sprchovým koutem a čajovou kuchyňkou, skříňkou a stolkem se dvěmi křesílky
 • disponuje velkým oknem nabízejícím nádherný výhled na rybník
 • čelní balkon je vyveden přímo nad vodou, možnost rybaření z ostrova a využití sauny, gril a ohniště

Další fotky →

AmálkaV sezóně
Květen - Září a Silvestr
Mimo sezónu
Říjen - Duben (bez Silvestra)
den 1 790,- Kč 1 590,- Kč víkend 3 980,- Kč 3 580,- Kč

Chatička Sofinka

Plovoucí chatička Sofinka na biotopickém koupacím rybníčku, na samotě s kouzelným výhledem, možností rybolovu a ponechání si úlovku – pouze pstruh duhový a siven americký. Chatičku je možno zakotvit kdekoliv na rybníčku a otáčet ji dle polohy slunce.

Chatička je dispozičně pro 2 osoby, možnost jedné přistýlky. Je vybavena manželskou postelí, kuchynkou, sprchovým koutem a stolečkem s křesílky. Venkovní posezení a gril je samozřejmostí, stejně jako malá plážička a ohniště. Záchod je řešen jako suchý v blízkosti na břehu za potokem.

Krbová kamna s varnou plochou a troubou včetně výměníku pro ohřev vody.

Další fotky →

SofinkaV sezóně
Květen - Září a Silvestr
Mimo sezónu
Říjen - Duben (bez Silvestra)
den 1 790,- Kč 1 590,- Kč víkend 3 980,- Kč 3 580,- Kč

Tippi Jiřík

Dřevěné tippi umístěné v oboře na rozlehlém pozemku (1 Ha) z jedné strany vynesené na mohutném dubu s prostornou terasou ve výšce 4m nad tůní se pstruhy a siveny – možnost rybolovu a ponechání si úlovku.

Tippi je dispozičně pro 4 osoby s možností jedné přistýlky. Interiér je vyveden ve tvaru rovnostranného šestiúhelníku a je obložený neupraveným modřínovým dřevem, proto krásně voní. V horní části je prostor zakončen světlíkem a také díky dvěma vikýřům je skvěle prosvětlen. Kuchynka včetně vybavení, sprchový kout a posezení je přizpůsobeno symetrickému tvaru interiéru. Solná sauna, venkovní posezení a gril doplňují jedinečný zážitek v soukromí, v srdci přírody.

Další fotky →

Tippi JiříkV sezóně
Květen - Září a Silvestr
Mimo sezónu
Říjen - Duben (bez Silvestra)
den 1 790,- Kč 1 590,- Kč týden 3 980,- Kč 3 580,- Kč

V hlavní sezóně upřednostňujeme celotýdenní pobyty SOBOTA - SOBOTA (příjezd od 14,00 h | odjezd do 10,00h.)

Náhodné fotografie
Chat1 (2)
Chat1 (1)

Voucher
Aktivity
Facebook Youtube