Ubytování

Originální „glamping“ ubytování za účelem poznávání a pozorování přírody z dřevěných chatiček situovaných na vodní hladině a ve stromech (treehouse) Vám nabídnou nevšední zážitek. Chatičky na vodní hladině (Verunka a Madlenka) jsou ukotveny u dubového mola, obklopeny vodou, s prostornou terasou a haltýřem pro Vaše rybářské úlovky. Stromová chatička Amálka je vynesena do výšky 4 metrů napůl nad zemí a napůl nad vodou.

Chatičky jsou v zájmu autenticity bez přívodu elektřiny. K vytápění a ohřevu vody v bojleru slouží kamna s varnou plochou, užitková voda k osprchování se čerpá ruční pumpou uvnitř chatičky přímo z rybníků. Chatičky jsou vybaveny solárními lampami a ručními lucerničkami. Pitná voda je zajištěna v kanystrech, veškeré ložní prádlo, ručníky a dřevo na topení zajišťujeme my k Vašemu příjezdu. WC má každá chatička své a to v originálních „kadibudkách“ na břehu rybníku. Ke každé chatičce náleží také velké ohniště s grilem a některá specialita.

Chatička Verunka je umístěna na rybníku „Písařský“ (0,5 Ha) a krom možnosti využití voru nebo loďky je zde také ostrůvek s grilem a plážičkou, který je možno využít nejen za nepříznivého počasí.

Chatičky Madlenka a Amálka jsou umístěny na rybníku „Lipanovický“ (0,5 Ha) a krom možnosti využití voru je zde také ostrov se zázemím a stylovou saunou, která je hostům k dispozici po celý rok.

Chatička Sofinka je plovoucí, umístěna na koupacím rybníčku, na samotě s kouzelným výhledem, možností rybolovu jako benefit k pobytu s ponecháním si úlovku – pouze pstruh duhový a siven americký, může být využita v případě vhodných rybolovných podmínek.

Chatička Madlenka

 • dvoupatrová s ubytovací kapacitou pro 2 dospělé osoby a 2 děti nad 6 let, z důvodu umístění chatičky nad hladinou rybníka
 • nebo pro 3 dospělé osoby
 • v horním patře 3 lůžka, ve spodním patře rozkládací gauč pro 2 osoby
 • vybavená kamny s varnou plochou a kuchyňskou linkou s kompletním nádobím, sprchovým koutem, šatní skříní a stolkem se dvěma pohodlnými křesly, lehátka na venkovní lenošení
 • k dispozici je stylový vor, velký gril, ohniště a možnost využití sauny na ostrově s výhledem na rybník

Další fotky →

MadlenkaV sezóně
Květen - Září a Silvestr
Mimo sezónu
Říjen - Duben (bez Silvestra)
den 1 790,- Kč 1 590,- Kč
víkend 3 980,- Kč 3 580,- Kč

Chatička Verunka

 • jednopodlažní s ubytovací kapacitou 2 osoby
 • vybavena manželskou postelí pro 2 osoby, kamny s varnou plochou a kuchyňskou linkou s kompletním nádobím, sprchovým koutem, šatní skříní a stolkem se dvěma pohodlnými křesly
 • disponuje velkým atypickým oknem směrovaným na rybník, nabízejícím unikátní výhled
 • k dispozici je zde stylový vor, který využijete k projížďkám po rybníce a nebo k rybaření či koupání

Další fotky →

VerunkaV sezóně
Květen - Září a Silvestr
Mimo sezónu
Říjen - Duben (bez Silvestra)
den 1 790,- Kč 1 590,- Kč
víkend 3 980,- Kč 3 580,- Kč

Chatička Amálka

 • posed, který slouží v rámci rekreační funkce lesa pro pedagogiské účely, zejména na skryté pozorování nejbližšího okolí včetně jeho živočichů.
 • jednopodlažní se dvěma balkony a ubytovací kapacitou 2 osoby
 • vybavena rozkládací postelí, kamny s varnou plochou a troubou, sprchovým koutem a čajovou kuchyňkou, skříňkou a stolkem se dvěmi křesílky
 • disponuje velkým oknem nabízejícím nádherný výhled na rybník
 • čelní balkon je vyveden přímo nad vodou, možnost rybaření z ostrova a využití sauny, grilu a ohniště

Další fotky →

AmálkaV sezóně
Květen - Září a Silvestr
Mimo sezónu
Říjen - Duben (bez Silvestra)
den 1 790,- Kč 1 590,- Kč
víkend 3 980,- Kč 3 580,- Kč

Chatička Sofinka

Plovoucí chatička Sofinka na biotopickém koupacím rybníčku, na samotě s kouzelným výhledem, možností rybolovu jako benefit k pobytu s ponecháním si úlovku – pouze pstruh duhový a siven americký, může být využita v případě vhodných rybolovných podmínek.

Chatička je koncipována pro 2 osoby. Je vybavena manželskou postelí, kuchyňkou, sprchovým koutem a stolečkem s křesílky. Venkovní posezení a gril je samozřejmostí, stejně jako malá plážička a ohniště. Záchod je řešen jako suchý v blízkosti na břehu za potokem.

Krbová kamna s varnou plochou a troubou včetně výměníku pro ohřev vody.

Další fotky →

SofinkaV sezóně
Květen - Září a Silvestr
Mimo sezónu
Říjen - Duben (bez Silvestra)
den 1 790,- Kč 1 590,- Kč
víkend 3 980,- Kč 3 580,- Kč

Tippi Jiřík

Dřevěné tippi umístěné v oboře na rozlehlém pozemku (1 Ha) z jedné strany vynesené na mohutném dubu s prostornou terasou ve výšce 4m nad tůní se pstruhy a siveny. Možnost rybolovu jako benefit k pobytu s ponecháním si úlovku, může být využita v případě vhodných rybolovných podmínek.

Pozorovatelna ve tvaru tippi slouží v rámci rekreační funkce lesa pro pedagogiské účely, zejména na skryté pozorování nejbližšího okolí včetně jeho živočichů.

Tippi je dispozičně řešené ideálně pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Interiér je vyveden ve tvaru rovnostranného šestiúhelníku a je obložený neupraveným modřínovým dřevem, proto krásně voní. V horní části je prostor zakončen světlíkem a také díky dvěma vikýřům je skvěle prosvětlen. Kuchynka včetně vybavení, sprchový kout a posezení je přizpůsobeno symetrickému tvaru interiéru. Venkovní posezení a gril doplňují jedinečný zážitek v soukromí, v srdci přírody.

Další fotky →

Tippi JiříkV sezóně
Květen - Září a Silvestr
Mimo sezónu
Říjen - Duben (bez Silvestra)
den 1 790,- Kč 1 590,- Kč
víkend 3 980,- Kč 3 580,- Kč

Chata Alička

Nejnovější realizace na malé přehradní nádrži se stálým průtokem vody, hloubkou 3m, vhodné ke koupání a rybaření. K chatičce náleží velkoryse koncipované zázemí s velkou písečnou pláží, klouzačkou do vody, houpačkou, haltýřem pro ryby i raky, venkovním posezením, grilem a v neposlední řadě panoramatickým nerezovým hot-tubem umístěným přímo v rybníce. K dispozici je také kanoe a paddle board, kterými se dotanete k šachovému stolku umístěnému u vtoku do nádrže.

Chatička je orientována na jihozápad s kapacitou 2 dospělé osoby. Z technických důvodů pobyt s pejskem není možný. Chatička je vybavena manželskou postelí pro 2 osoby, gaučem, kamny s varnou plochou a kuchyňskou linkou s kompletním nádobím, sprchovým koutem, šatní skříní a stolkem. Disponuje velkými atypickými okny směrovanými na rybník, nabízejícími unikátní výhled.

Další fotky →

Chata Aličkado 1.7.2019od 1.7.2019
den 2 790,- Kč 3 290,- Kč
víkend 5 580,- Kč 6 580,- Kč