Alička

Chata Alička se nachází na rybníku Vašek se stálým průtokem vody a kamenným kašnovým přelivem. K chatičce náleží velkoryse koncipované zázemí s velkou písečnou pláží, klouzačkou do vody, houpačkou a nerezovým hot-tubem. Rybník je osazen pouze pstruhovou rybou (pstruh obecný potoční, pstruh duhový, siven americký, lipan podhorní) a vysoká kvalita vody je vhodná ke koupání po celý rok.

O chatičce

Alička je jednopodlažní chatička pro 2 dospělé osoby. Najdete zde manželskou postel pro 2 osoby, pohodlný gauč, krbová kamna s troubou a varnou plochou, kuchyňskou linku s kompletním nádobím, sprchový koutem, šatní skříní a stolkem. Díky využití obnovitelných zdrojů je zde také zásuvka, venkovní lednice, světlo i teplá voda. Alička disponuje velkými atypickými okny směrovanými na rybník, nabízejícími unikátní výhled.

Krom koupání a pstruhového rybaření je zde zázemí s velkou písečnou pláží, klouzačkou do vody, houpačkou, haltýřem pro ryby i raky, venkovním posezením s grilem a ohništěm, sítěmi pro lenošení nad vodou a v neposlední řadě panoramatickým nerezovým hot-tubem umístěným přímo v rybníce. K dispozici je také kanoe a paddle board, kterými se dotanete k šachovému stolku umístěnému u vtoku do nádrže. Pro hosty jsou zde připravena také horská kola pro výlety po okolí.

Vodní sauna

Luxusní alternativou ke koupacím kádím je zde nerezový panoramatický hot-tub přinášející maximální relax. Voda se vyhřeje zatopením v kamnech na požadovanou teplotu v rozmezí 30 – 40 °C.

Snídaně formou donáškového koše

K chatičce si můžete objednat také naše vyhlášené snídaně, které Vám dovezeme v piknikovém koši, ráno mezi 8:00 - 8:30, přímo na Vaši chatičku. Při přípravě používáme výhradně prvotřídní suroviny, převážně z lokálních zdrojů.