Madlenka

Chatička Madlenka je spolu s Amálkou umístěna na Perglově rybníku (0,6 Ha). Je postavena na dubových pilotách, obklopena vodou, s prostornou terasou a haltýřem pro Vaše rybářské úlovky. Krom možnosti rybaření a využití voru je zde také ostrov se zázemím a stylovou saunou, která je hostům k dispozici po celý rok.

Vybavení chatičky Madlenky

Madlenka je dvoupatrová chatička, v horním patře má 3 lůžka a v dolním rozkládací gauč pro 2 osoby. Je vhodná buď pro 3 dospělé, nebo pro 2 dospělé a 2 děti nad 6 let (z důvodu umístění chatičky nad hladinou rybníka).

Madlenka je vybavena kamny s varnou plochou a výměníkem pro ohřev teplé vody. Je zde kuchyňská linka s kompletním nádobím, sprchový kout s pitnou vodou (studená, teplá po zatopení v kamnech), šatní skříň, stolek se dvěma pohodlnými křesly a lehátka na venkovní lenošení. Světlo obstarají solární lampy a ruční lucerničky, chatička je bez přívodu elektřiny. WC má chatička své a to v originální „kadibudce“ na břehu rybníka.

K dispozici je stylový vor, velký gril, ohniště a možnost využití sauny na ostrově s výhledem na rybník.

Rybaření přímo z mola

Povolenku pro sportovní rybolov u nás získáváte automaticky.

Perglův rybník je skvěle zarybněný a nabízí ničím nerušený rybářský zážitek. Mezi lovenými rybami najdete i trofejní kusy. V rybníku je klasická jihočeská osádka, zejména kapr obecný, amur bílý, lín obecný, cejn velký, okoun říční, štika obecná, úhoř říční, candát obecný atd.

Platí zde systém sportovního rybaření "chyť a pusť", některé ryby si však po dohodě můžete nechat a připravit přímo ve své chatičce (k dispozici máte kuchyňku a ohniště s grilem). Pokud rybu nevracíte zpět do rybníka platí tento ceník. K uchování živé ryby slouží haltýř upevněný k molu chatičky.

Snídaně formou donáškového koše

K chatičce si můžete objednat také naše vyhlášené snídaně, které Vám dovezeme v piknikovém koši, ráno mezi 8:00 - 8:30, přímo na Vaši chatičku. Při přípravě používáme výhradně prvotřídní suroviny, převážně z lokálních zdrojů.


O Madlence řekli...

Děkujeme za tak kouzelné místo v nádherné atmosféře vodní energie. Odpočinuli jsme si a dokonale zrelaxovali za bubnování deště na terase s vínem a knížkou. Ryby nám braly, sauna nás hřála, byl to balzám pro duši.
— Lucka a Martin