Sofinka

Sofinka je plovoucí chatička na biotopickém koupacím rybníčku, na samotě s kouzelným výhledem, hot tubem a možností pstruhového rybolovu.

Vybavení chatičky

Chatička je koncipována pouze pro 2 dospělé osoby. Je vybavena manželskou postelí, kuchyňkou, krbovými kamny s varnou plochou včetně výměníku pro ohřev vody, sprchovým koutem a stolečkem s křesílky. Celá čelní strana chatičky je prosklena pro dokonalý výhled do přírody, posuvnými dveřmi je možné vyjít rovnou na terasu. Venkovní posezení a gril je samozřejmostí, stejně jako malá plážička, houpací síť a ohniště. Jako malé přírodní wellness je zde dřevěný hot tub, který je v provozu po celý rok. WC má chatička své a to v originální „kadibudce“ na břehu rybníka. Světlo obstarají solární lampy a ruční lucerničky, chatička je bez přívodu elektřiny.

Pstruhové rybaření

Jako benefit navíc je zde možnost využití povolenky pro sportovní rybaření s vlastním rybářským vybavením a rybářským lístkem.

V případě vhodných rybolovných podmínek (vždy krom velkého sucha) nabízíme jako benefit k pobytu pstruhové rybaření stylem „chyť a sněz“ – pouze pstruh duhový a siven americký. Rybu je tedy možné ulovit a připravit si ji na grilu, ryby se nevracejí do vody. Cena ryby se odvíjí od její velikosti a je stanovena na místě, platí tento ceník.

Lázničky

Sofinka má také svůj vyhřívaný sud pro wellness v naprostém soukromí, spolu s grilem a lehátky, který je k dispozici po celý rok.

Snídaně formou donáškového koše

K chatičce si můžete objednat také naše vyhlášené snídaně, které Vám dovezeme v piknikovém koši, ráno mezi 8:00 - 8:30, přímo na Vaši chatičku. Při přípravě používáme výhradně prvotřídní suroviny, převážně z lokálních zdrojů.